רוצה לדבר? אשמח מאוד לשמוע ממך. מבטיח ליצור קשר בהקדם:

ITOU Medium Horizontal reversed all.png
 • Facebook -Yahel Demeter
 • LinkedIn -Yahel Demeter
 • YouTube - Yahel Demeter
 • Google+ - Yahel Demeter

כל הזכויות שמורות ליהל דמטר 2020  - אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is. יישומו הנכון של התוכן באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן הכתוב.

הגיע הזמן שנכיר קצת, לא?

כבר 17 שנים אני עוסק במה שאני אוהב: לבנות וליישם תכניות שיווק, מיתוג ופיתוח עסקי לעסקים קטנים, סטארט-אפים וארגונים, בארץ ובעולם.

 

״יש משהו מאוד מחייב בייעוץ לעסקים קטנים ולסטארט-אפים, כי היזמים שאני עובד איתם הם קודם כל אנשים, ורק אחר כך עסקים״

אני אוהב לעבוד עם אנשים ועם אתגרים. למרות שאין לי דרך לספור את כמות האנשים שהתייעצו איתי, אני זוכר כל אחד מהם. התחלתי כשכיר, המשכתי כעצמאי, הספקתי לכתוב ספר שגם תורגם, להקים סטארט-אפ ולממש המון רעיונות למיזמים כאלה ואחרים. את הכל בניתי בעשר אצבעות, צלחתי אתגרים וחוויתי הצלחות, לבד ועם הלקוחות. מה שאני עושה הוא פיתוח שיווקי מוצלח ומיידי, שמשיג מטרות שאפתניות ביחד עם אנשים שרואים רחוק.

אני מאמין שכל דבר יכול להצליח אם מתכננים אותו נכון. זו הסיבה שיצאתי לדרך, זה ה״למה״ האישי שלי. זה מה שמאתגר אותי, מה שגורם לי לאהוב את המקצוע שלי ולהעריך את מי שעובד איתי. הדרך שאני מתווה ללקוחותיי תמיד יצירתית, תמיד מעשית ותמיד מלווה בהסברים. לכן אין כאן ערימות של תוכן ומאמרים, אלא הסבר קצר של מה אני עושה ולמה זה עובד כל כך טוב.

 

נקודות ציון משמעותיות בהתפתחות המקצועית שלי

 • מיד כשהשתחררתי מהצבא התחלתי את עבודתי הראשונה, כנהג. זו לא הייתה משרת חלומותיי אבל היא אפשרה לי להתברג בצוות השיווק של גוף לימוד ותוכן בינלאומי, שעורך סמינרים לצמרת השלטון, החינוך, הפיננסים והחקלאות במדינות מתפתחות. 

 • חודשיים אחרי שהתחלתי כנהג עברתי לתפקיד השיווק הראשון שלי, ותוך שנתיים ניהלתי את השיווק של הקורסים הבכירים ביותר באותו מקום, ביניהם קורסים שהתקיימו בשיתוף עם ״הארווארד״, עבור נשיאי אוניברסיטאות, וגם קורסים משמעותיים עבור בנקים מרכזיים וממשלות. 

 • במהלך השנים האלה למדתי לתואר ראשון בסוציולוגיה, ויישמתי את מה שלמדתי בעבודתי בהצלחה אדירה.

 • לאחר סיום התואר יצאתי לדרך עצמאית, ופרסמתי את הספר הראשון שלי: ״כשאגדל, תהיה לי חברת תעופה״. זו הייתה המקפצה האמיתית לקריירה שלי. כיום, אני כבר בשלבי סיום של כתיבת הספר החדש שלי. רוצה להיות בין הראשונים לדעת כשהוא יוצא, לקבל תכנים ממנו, הזמנות לסדנאות פרטיות ועוד המון תכנים מעניינים? צרו איתי קשר ואעדכן אתכם בכל מה שקורה ויקרה. 

 • לאחר פרסום הספר הקמתי פורום ייעוץ לעסקים קטנים, ואחריו, הקמתי גם סטארט-אפ משלי.

 • הסטארט-אפ, שנקרא ״קיו-טים״, היה פעיל ורווחי, והוא עורר הרבה מאוד הדים ותגובות בארץ ובתקשורת, כולל בתכניות ידועות כדוגמת ״לילה כלכלי״. 

 • במשך כל השנים תמיד המשכתי להרצות, לערוך סדנאות ולייעץ למגוון עצום של לקוחות: החל מאנשים שרוצים להקים את העסק או את הסטארט-אפ הראשון שלהם, דרך ארגונים משני מציאות כמו רשת מוכרת למתחמי יזמות ועבודה משותפים, מפעלים וארגוני ענק כדוגמת בנקים. 

 • אני מכיר היטב את ה-Eco-System היזמי בארץ, מה שמאפשר לי להעניק שירותי ייעוץ מדויקים מאוד לסטארט-אפים, ולאנשים שרוצים להגשים רעיונות שטרם הקימו חברות או ישויות עסקיות.

 

ארגז כלים מקצועי

את ארגז הכלים המקצועי שלי אספתי לאורך שנים של ניסיון מעשי בעבודה עם עסקים קטנים, סטארט-אפים וארגונים, ומפגישות עם מאות אנשים ויזמים מצליחים. יש בו כלים שמתאימים לקהלי יעד מאוד מגוונים - החל מאנשים עם רעיונות לא ממומשים, דרך סטארט-אפים, ארגונים וארגוני ענק. בארגז יש פתרונות לכל סוג של קהל יעד, ולפעמים, פתרון לקהל יעד אחד יכול גם להתאים לאחר בהקשרים עסקיים מאוד ספציפיים, למשל, ארגון שרוצה לחשוב לרגע כמו עסק קטן כדי לפצח סוגיה עסקית, עסק קטן שצריך לחשוב כמו ארגון גדול כדי לעשות קפיצת מדרגה או אפילו עסק קטן שצריך להתנהל ״כמו״ סטארט-אפ מבלי באמת להיות כזה. אין כאן נכון ולא נכון, אלא מתאים ולא מתאים. בכל תהליך ייעוץ אני מתאים כל הזמן את כלי העבודה הנכונים לכל לקוח ולכל תהליך, ויוצר ביחד עם מי שיושב מולי סביבת עבודה מועילה, יעילה ומגוונת, שהיא אמנם מאתגרת בהיבטים עסקיים ומחשבתיים, אבל מאוד מתגמלת.

 

וגם כמה דברים אישיים:

 • אני נשוי לענת, ואב לשתי בנות שמביאות לי המון אושר. הן למעשה שולטות לי בחיים, ולמרות שאני ממש רוצה לכתוב שאני נהנה מכל רגע, יהיה נכון יותר לכתוב שאני משתדל ליהנות מכמה שיותר רגעים. 

 • אני אוהב שדברים מהודקים וכמה שיותר מושלמים. פעם, התכונה הזו הפריעה לי מאוד אבל עכשיו לשמחתי היא במקום הנכון ובמינון המדויק לה מבחינתי. אני עדיין נהנה ממנה, אבל היא לא מגבילה אותי. בספר השני שכתבתי, תוכלו לקרוא על זה הרבה. 

 • אני אוהב ספורט, ספורט אתגרי, תעופה ומכוניות. כמעט כל יום אני מקפיד על זמן הספורט שלי, שבמהלכו אני שומע הרצאות ופודקאסטים - גם מקצועיים וגם העשרתיים. רוצה שאמליץ לך על פודאסטים מעולים? הכפתור ליצירת קשר ממש כאן בתחתית הדף.

 • אני נרגע בנוף אלפיני. שם אני מוצא הכי הרבה השראה. זו גם הסיבה שהאתר הזה מעוצב ככה.

 • לכל מי שכותב לי אני תמיד עונה, גם אם משפט אחד וגם אם מגילה שלא נגמרת.

אני באמת אוהב את מה שאני עושה.

זה הכי חשוב בעיניי, וזה מתבטא אצלי בכתיבה, בייעוץ ובסדנאות שאני מעביר. הגורם המבדל לדעתי הוא שאני מסתכל על היזמים כעל אנשים, וכיזם בעצמי, אני יודע ומכיר ממקור ראשון את הקשיים שהם חווים. אני מזמין אותך ליצור קשר, לקרוא ספר שלי או לבוא לאחת הסדנאות וההרצאות שלי. אשמח להכיר אותך.