סדנאות לבעלי ובעלות עסקים (ולאלה שבדרך!)

מקור לידע מעשי ולהשראה עבור בעלי ובעלות עסקים ישראלים בישראל ובעולם, שמחפשים דרך לדייק את המותג שלהם לצרכיהם ולצרכי לקוחותיהם ולהבין איך זה מרגיש כשמותג שלך הופך לנכס.

הסדנה לבניית מותג עסקי 

כאן מקבלים את הידע והכלים כדי לבנות מותג שיהפוך לנכס וישרת את העסק שעומד מאחוריו, על ידי העברת מסר שיווקי נכון לאנשים הנכונים, שעונה על צורך אמיתי ומעודד שיווק אותנטי מפה לאוזן.

קבוצות קטנותהסדנה מתקיימת גם אונליין

הסדנה לכתיבת סיפור עסקי 

זה כבר ידוע שכיום אנשים קונים מוצרים ושירותים שיש מאחוריהם סיפור אותנטי, ושסיפור טוב יכול להביס כל תחרות ללא מאמץ. כאן מקבלים כלים להבין ולכתוב בדיוק את הסיפורים העסקיים האלה.

קבוצות קטנות・הסדנה מתקיימת גם אונליין

 

הסדנה למיקוד עסקים ואנשים

המושג ״זה לא אישי, זה רק עסקים״, מטעה. כל עסק מבוסס על מי שעומד מאחוריו, וחיבור ביניהם יוצר מותג בעל ערך. כאן לומדים לחבר בין אנשים למותגים, למצוא חוזקות ולזהות הזדמנויות.

קבוצות קטנותהסדנה מתקיימת גם אונליין

רוצה להצטרף לסדנה הבאה? אשמח לשמוע ממך.

את ההזמנות לסדנאות אני שולח רק לרשימת אנשי הקשר שלי ורק אז מפרסם אותן ברשתות החברתיות במידה ונשארים מקומות פנויים. בכל סדנה יש מעט מאוד מקומות, אז כדאי להצטרף לרשימה כדי לקבל את ההודעה מיד כשנפתחת סדנה.

רשתות חברתיות

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

פגישות אונליין בשעות הכי נוחות!

המשרד ממוקם בבריטיש קולומביה בקנדה, אך עם זאת עובד עם  ישראלים מכל רחבי העולם בפגישות אונליין בשעות הערב והבוקר (שעון ישראל).

יהל דמטר - מיתוג ופיתוח עסקים

יהל דמטר הוא מומחה למיתוג ופיתוח עסקים, אשר עוזר לאנשים ליישם רעיונות עסקיים ולפתח עסקים ומותגים חזקים המותאמים בדיוק למטרותיהם העסקיות והאישיות. 

© 2021 כל הזכויות לטקסטים, תמונות, תכנים ומידע המוצגים באתר שמורות ליהל דמטר ול-Demeter Consulting Inc. אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. השימוש באתר זה כפוף למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש והמשך הגלישה בו מהווה הסכמה לתנאים אלה. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is ללא אחריות מכל סוג ויישומו הנכון של המידע באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא, עקיף ישיר או משתמע, שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן המוצג.