רוצה לדבר? אשמח מאוד לשמוע ממך. מבטיח ליצור קשר בהקדם:

ITOU Medium Horizontal reversed all.png
  • Facebook -Yahel Demeter
  • LinkedIn -Yahel Demeter
  • YouTube - Yahel Demeter
  • Google+ - Yahel Demeter

כל הזכויות שמורות ליהל דמטר 2020  - אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is. יישומו הנכון של התוכן באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן הכתוב.

ספר חדש מגיע בקרוב!

אני ממש מתרגש ומחכה לספר לכולם על הספר החדש שלי, שיעזור לכל אחד ואחת להתגבר על הפחדים שכרוכים במימוש רעיונות עסקיים חדשים!

עוד לפני שאנחנו מכירים אני יודע עליכם שני דברים: יש לכם רעיונות עסקיים ויש לכם את היכולת לממש אותם. תדעו שיש המון יזמים לא ממומשים שחושבים במקלחת על רעיונות מדהימים, ורק פחדים מחוסר ניסיון עסקי וממה שתביא איתה ההצלחה מונעים מהם לעשות את מה שהם באמת רוצים. 

 

הספר הזה יגרום למי שקורא אותו לקום ולממש רעיונות עסקיים כעיסוק עיקרי או צדדי. הוא יעזור גם לך למצוא את האומץ ואת הביטחון בדרך, וייתן לך את נקודת הפתיחה הטובה ביותר שאפשר באמצעות תוכן מדויק, ברור ונגיש שנאסף במשך שנים, שרק מעט אנשים מקבלים. 

 

אין אנשים שלא רוצים להצליח לממש את החלומות המקצועיים שיעשו אותם מאושרים, אלא אנשים שעדיין לא יודעים שיש פתרון לפחדים שבאופן טבעי עולים. כשתסיימו לקרוא את הספר תגלו שבזמן שמצאתם את הדרך להתגבר על הפחדים, קיבלתם גם כלי עבודה מדהימים לפיתוח הרעיונות שלכם והבנתם מה מבדיל בין אנשים רגילים ליזמים מצליחים.

 

אומרים שהזמן טס כשנהנים וכשמרגישים מסופקים, אבל הוא טס גם כשלא. כתבתי את הספר הזה כדי לעזור לכמה שיותר אנשים לא לפחד ליישם רעיונות עסקיים, כי היכולת להמציא תמיד הייתה קיימת בכולם. לשם מתקדם העולם.

רוצה ליצור קשר לגבי הספר שבדרך? כאן יוצרים איתי קשר. רוצה לשמוע על הפודקאסט שלי? כאן מגיעים אליו: BIZ LIKE IT IS