רוצה לדבר? אשמח מאוד לשמוע ממך. מבטיח ליצור קשר בהקדם:

ITOU Medium Horizontal reversed all.png
  • Facebook -Yahel Demeter
  • LinkedIn -Yahel Demeter
  • YouTube - Yahel Demeter
  • Google+ - Yahel Demeter

כל הזכויות שמורות ליהל דמטר 2020  - אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is. יישומו הנכון של התוכן באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן הכתוב.

הרצאות וסדנאות

קישורים מהירים בדף:

 

סדנאות מותאמות אישית

את הסדנאות שאני מעביר אני מתאים אישית לצרכי המשתתפים, ולעיתים גם פותח סדנאות לקהל הרחב.

רוצה שנבנה עבורך סדנה מותאמת? בשמחה. כדי לעשות זאת יש ליצור עמי קשר ולכתוב לי מי הקהל שידיע לסדנה, מה התוצאה הרצויה ומה היעדים העסקיים הנחוצים של התובנות שהקהל ישמע בסדנה. לאחר מכן, ניקח את אחת הסדנאות המפורטות כאן, ונתאים אותן בדיוק לצרכיך כדי להשיג את כל המטרות שרצית.

סדנה משולבת

בסדנה זו נאתר וננטרל פחדים, נבנה תכנית מיתוג ושיווק ונדייק את הרעיון שלך, בקצב אינטנסיבי, בקבוצה קטנה ובאווירה אינטימית.

סדנת גיבוש רעיונות

סדנה בה אני נותן כלים לבחינה של רעיונות עסקיים ודרכים לבדוק אותם ב״עולם האמיתי״ עם דגש על סקרים וקבוצות מיקוד יעילות.

בניית תכנית מיתוג ושיווק

בסדנה זו נכתוב תכנית עסקית ממוקדת שיווק ונעסוק בכל ההיבטים השיווקיים והמיתוגיים של הרעיון שלך, לפני שייבנה עבורו מודל עסקי רווחי.

נטרול פחדים עסקיים

בסדנה זו נאתר וננטרל כמה שיותר פחדים עסקיים הכרוכים בהגשמת הרעיונות שלכם, תוך מתן דגש על פחדים אישיים, חברתיים ועסקיים.

 

הרצאות תפורות לצרכיך

את כל ההרצאות אני מתאים בדיוק לקהל ולדרישות, גם כשהן עומדות בפני עצמן וגם כאשר הן חלק מאירוע/כנס המכיל הרצאות נוספות. לצד ההרצאות המוכנות, שנבנו סביב נושאים פופולאריים, הועברו לקהלים שונים והותאמו לפידבקים, ניתן גם לבנות הרצאה חדשה לגמרי או לבסס אותה על אחת מההרצאות הבאות:

אסטרטגיות מיתוג, שיווק ופיתוח עסקי לעסקים קטנים, סטארט-אפים וארגונים

הרצאה מרתקת בה אני מלמד כיצד בונים מותג, מוצאים עבורו ערכים והבטחה מותגית, מתאימים לו אסטרטגיית שיווק ובונים תכנית לפיתוח עסקי שמבוססת על רוח המותג, על דרישות קהלי היעד ועל אסטרטגיית השיווק הנכונה עבורו.

מומלץ: מציאת ערכי מותג, הבטחת מותג, הצעת ערך ומערך מסרים ייחודי

כל עסק צריך מערך מסרים אחיד וייחודי, שמבוסס על הצעות ערך, ערכים ויתרונות מבדלים משמעותיים ואמיתיים. בהרצאה זו, שהיא משולבת עם סדנה, נמצא את הבידול והמיצוב, ולפיהם נקבע את ערכי המותג, ההבטחה, הצעת הערך והמסרים.

הצבת מטרות ויעדים

כולם רוצים להציג מטרות ויעדים נכונים, אבל לא כולם יודעים איך, ועובדה זו יכולה לפגוע משמעותית בסיכויי ההצלחה שלהם. הרצאה זו מומלצת לא רק לבעלי ולבעלות עסקים, אלא גם לחיים - בכל מקום כדאי להציב יעדים נכונים.

חמישה עקרונות מפתח להשגת יתרון עסקי משמעותי

הרצאה שמותאמת בעיקר לבעלי ולבעלות עסקים קטנים או לאנשים שרוצים להקים עסק קטן או סטארט-אפ, שבה אני סוקר את עשרת השלבים של תכנית עסקית ממוקדת שיווק ומתמקד באפיון קהל היעד, התחרות והמוצר/שירות.

נטרול פחדים וגורמים מעכבים ביישום רעיונות עסקיים

הרצאה משולבת סדנה שסוקרת עשרות סוגים של פחדים  בהקשרים מקצועיים לצד פערי ידע עסקיים, שגורמים לאנשים לוותר על יישום רעיונות עסקיים ולא לממש את היכולות המקצועיות שלהם. ההרצאה מיועדת ליזמים מתחילים והיא נותנת כלים יישומיים שמגובים בתובנות, מסקנות מבוססות ניסיון ופתרונות מעשיים מהשטח.

פרסום בעידן החדש והסודות מאחורי התעשייה המסקרנת בעולם

הרצאה שמיועדת לקהלים מגוונים, גם לכאלה ללא מסגרת עסקית. בהרצאה אני מספר על הסודות מאחורי התעשייה המרתקת בעולם, מגלה פרטים חדשים מאחורי הלוגואים המוכרים והפרסומות, מסביר למה הן עובדות ועל מי, ומראה דוגמאות לאסטרטגיות שיווק ופרסום שונות.

פרסונליזציה וסגמנטציה של קהלי יעד ויישום המסקנות דרך המיתוג והשיווק

הרצאה מתקדמת יחסית המיועדת לבעלי ובעלות עסקים קטנים וסטארט-אפים, שמסבירה כיצד לפלח את קהלי היעד ולהתאים להם את השיווק, בצורה כזו שתוביל ליחס המרה גבוה יותר בין לקוחות מתעניינים ללקוחות משלמים.

מהו ״מסע לקוח״ וכיצד מיישמים אותו בעסקים קטנים, סטארט-אפים וארגונים

הרצאה בה אני מסביר כמה חשוב לבנות ״מסע לקוח״ כדי להבין את מה שעובר עליו ולהתאים לו את המסר הנכון, בזמן הנכון ובערוץ המתאים, כדי להפוך אותו ללקוח טוב יותר, נינוח ובשל לקבל החלטות קניה מורכבות, גדולות ואף משמעותיות.

הרצאה פותחת בכנס: חמישה עקרונות מפתח להשגת יתרון עסקי משמעותי

 

חוות דעת מהרצאות

ד״ר בתיה אנגל-יגר

אוניברסיטת חיפה

BE

״הרצאתו של מר יהל דמטר בנושא מיתוג הייתה מעניינת ומאתגרת מחשבתית ותרמה רבות לשיח בין חברי הסגל הבכיר בנושא מיתוג החוג. מר דמטר בנה הרצאה שמבוססת על הצרכים הספציפיים של החוג, כאשר הוא הצליח באמצעות כושר אבחנתו המצוין לנתח את הבעיות מתחום האקדמיה אשר העלו בפניו חברי הסגל, ולהציע פתרונות יצירתיים ורלוונטיים.״

גיא אילון, רעיה שורקי, אטי קוריאט-אהרון, שרון גולדזון ואלה גיל

רשות הטבע והגנים

GA

RS

EK

SG

EG

״בשם כל מנהלי שמורות הטבע והגנים הלאומיים במחוז הצפון של רשות הטבע והגנים, אנו מבקשים להודות לך על יום עיון בנושא "מיתוג, שיווק ומכירות" שנערך בהנחייתך. הפעילות נעשתה בדרך מקצועית ומרתקת תוך מתן כלים למנהלים שלנו באווירה פתוחה, לומדת ותומכת. על כך תודתנו.״

חביבה שחם, משאבי אנוש

ריאון תעשיות

HS

״התרשמתי מאד מההרצאה שלך, מההכנה היסודית ומההרצאה עצמה שהיתה מומחשת בהרבה דוגמאות, היתה רהוטה ומאד מענינת. מצאה חן בעיני דרך ההצגה שלך עצמך שגם כבר הכניסה אותנו השומעים לנושא – "מיתוג וערכי המיתוג". אהבתי את הצניעות שהיתה במסרים שלך ובך עצמך.״

ד״ר חוויאר סינומוביץ׳

מכללת עמק יזרעאל

XS

״ברצוני להמליץ לכול מנהל/ת ארגון להיעזר בשירותיו של יהל, להקשיב לו וליישם רק חלק קטן ממה שהוא הספיק להשיג כבר בחייו. הרצאתו של יהל דמטר טובה, מעשירה ונותנת השראה, והוא הבטחה גדולה לסוציולוגיה המעשית ונכס לכול ארגון השואף להישגים מעבר למקובל.״

אשמח לשמוע ממך!

רוצה שאבוא להרצות אצלך? אשמח מאוד. את כל ההרצאות שלי אני מתאים לקהל היעד ולנושא, וגם אם ברצונך שאעביר ״הרצאת מדף״, אתאים גם אותה לצרכיך הפרטניים ולצרכי הקהל. את כל ההרצאות ניתן לשלב עם סדנאות ייחודיות שמתאימות לתוכן ההרצאה ומאפשרות לתרגל מיד לאחריה את נושאיה.