רוצה לדבר? אשמח מאוד לשמוע ממך. מבטיח ליצור קשר בהקדם:

ITOU Medium Horizontal reversed all.png
  • Facebook -Yahel Demeter
  • LinkedIn -Yahel Demeter
  • YouTube - Yahel Demeter
  • Google+ - Yahel Demeter

כל הזכויות שמורות ליהל דמטר 2020  - אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is. יישומו הנכון של התוכן באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן הכתוב.

התכנית החדשה ליזמים חדשים:

כאן מגשימים רעיונות עסקיים!

יישום הרעיונות העסקיים שלך בתכנית ייחודית ליזמים החדשים

חיזוק יכולות אישיות ועסקיות באמצעות תכנית מנטורינג שמעט אנשים מקבלים, שמאפשרת ליזמים חדשים למזער את הפחדים והמכשולים שבאופן טבעי עולים וליישם באומץ רעיונות עסקיים מעולים:

יישום עסקי מתאים

בחינת היתכנות בשטח

דיוק והשבחת הרעיון

כתיבה והבנה של החזון

נטרול גורמים מעכבים

שמעת פעם על יזמי המקלחת?

יזמי המקלחת הם יזמים כמו כל היזמים הידועים, שחושבים על הרעיונות הגדולים הבאים במקלחת אבל משאירים אותם שם. הסרטון הבא יסביר לך מה גורם להם להשאיר את הרעיונות שלהם במקלחת: 

מתחילים ומסיימים את התהליך בשלבים שנכונים לך.

השליטה נשארת בידיים שלך:

שלב חמישי:
יישום עסקי מתאים

כאן נבין האם הרעיון שלך מצדיק הקמת עסק קטן או סטארט-אפ, אסביר לך איך לבנות מודל עסקי שמתאים לך ולרעיון שלך, ניישם מודלים עסקיים, נתייעץ עם מומחים מתאימים ואקשר אותך לספקים מעולים שיקדמו אותך.

שלב רביעי:
בחינת היתכנות בשטח

בשלב הזה נחליט איך הכי נכון לבחון את הרעיון בעולם האמיתי בעזרת כלי עבודה שונים, כדי לאפשר לך להתחיל ליישם את הרעיון תוך הפחתת סיכונים והגברת סיכויי ההצלחה שלו תוך כוונוני התאמה עדינים למציאות ולמידע שיתקבל.

שלב שלישי:
דיוק והשבחת הרעיון

כאן נבין מה הרעיון שלך ואיזו בעיה הוא פותר, מי קהל היעד שלו, מי המתחרים הישירים והעקיפים שלו ומהי הצעת הערך שלו ללקוחות, כדי לתת לך את הכלים לשווק אותו בהמשך ולתכנן את המודל העסקי הנכון לקראת היישום העתידי שלו.

שלב שני:
כתיבה והבנה של החזון

כשכותבים חזון ברור, יישום של רעיונות עסקיים נעשה נכון ופשוט יותר. בגלל שנהוג לוותר על כתיבת חזון עקב חוסר ההבנה של משמעותו, בשלב הזה נכתוב את החזון שלך יחד, נדייק אותו ונוודא שהוא יקרב אותך אל מטרותיך.

שלב ראשון:
נטרול גורמים מעכבים

לכולם יש פחדים וגורמים שונים שמעכבים ומרחיקים אותם ממימוש רעיונות עסקיים. בשלב הזה נבין מהם הפחדים והגורמים האלה ונמזער אותם ככל שניתן כדי לאפשר לך להתקדם הרבה יותר מהר וליהנות מיתרון עסקי משמעותי. 

השאלות שכנראה עולות לך בראש עכשיו:

הגיע הזמן להאמין ביכולות שלך ולהפסיק לממש רק חלומות של אנשים אחרים.

אם הגעת לכאן אני אני יודע עליך שני דברים עוד לפני שאנחנו מכירים: יש לך רעיונות עסקיים, ולמרות שיש לך את היכולת לממש אותם, משהו כנראה מעכב אותך. זה המקום והזמן שלך לפתח את הרעיונות העסקיים שלך גם אם כעיסוק עיקרי וגם אם כעיסוק משני לצד העבודה הקבועה שלך, ולמזער סיכונים ופחדים שבאופן טבעי עולים ומעכבים אותך.