אומרים שהזמן טס כשנהנים וכשמרגישים מסופקים ממה שעושים, אבל האמת היא שהוא טס גם כשלא.

ביחד נמקד את הכיוון העסקי המתאים לך אחרי שנבין מה השאיפות והחוזקות שלך, ונפתח את הרעיונות העסקיים שלך באמצעות תכנית פעולה שתפורה לך.

 
 

אידיאלי ל:

גמישות במחיר

פגישות אונליין

כל מי שרוצה לעדכן כיוון מקצועי ולפתח רעיונות עסקיים חדשים

באפשרותך להתקדם בקצב שלך וליהנות מחבילות פגישות גמישות.

שעות הפגישות גמישות מאוד, ויש גם תמיכה מלאה באימייל ביניהן.

כל תהליך מתחיל בפגישת היכרות ללא עלות וללא כל התחייבות.

 

פגישת/שיחת היכרות ללא עלות והתחייבות

פגישה זו אינה כרוכה בעלות או התחייבות מכל סוג, ובה אראה לך איך הפגישות איתי יוכלו לעזור לך למקד את הכיוון המקצועי המתאים לך ולבסס עליו עסק ומותג שמתאימים בדיוק לך, לצמצם אי ודאות וניסיונות עסקיים לא מדוייקים, ולהבין את הדרך הטובה ביותר כדי לבטא את יכולותיך המקצועיות. הפגישה נמשכת כשעה וחצי, ובה אענה על כל שאלותיך לגבי תהליך העבודה שלי והמסע שנעבור יחד.

 

הבנת החוזקות ואפיון יכולות אישיות ועסקיות

זהו השלב המשמעותי ביותר בתהליך, וגם שלב מרתק בפני עצמו כי הוא ממש מסע לגילוי עצמי מבחינה מקצועית. בכל פגישה אשאל אותך שאלות שכנראה מעולם לא שאלו אותך קודם, שלמרות שהן לא שאלות עסקיות רגילות, אפשר ללמוד מהן המון על יכולותיך ונקודות החוזק המקצועי שלך. באמצעותן נבין ונדייק את החוזקות שלך, היכולות שלך, מקורות המוטיבציה שלך והערכים האישיים שלך, כדי שיוכלו לעזור לך ליישם רעיונות עסקיים ולמצוא כיוונים עסקיים חדשים.

 

הבנה ונטרול של גורמים מעכבים

לאחר שהבנו מה היכולות והחוזקות שלך, נבין מה עלול למנוע ממך למצות אותן וליישם רעיונות עסקיים, בין אם כבר מצאת אותם ובין אם עדיין לא. כאן, במידת הצורך, נאפיין את כל הגורמים הפנימיים והחיצוניים שעיכבו אותך, נבין מהם הפחדים האישיים והעסקיים שיכולים להשפיע עליך, ונביא אותך למצב בו יהיה ברור איך לנטרל ולעקוף את כל מה שעיכב אותך עד עכשיו באמצעות היכולות והחוזקות שלך.

 

מיקוד ודיוק הרעיונות העסקיים

כאן כבר נתחיל לדבר עסקים. בשלב הזה נבין ונדייק את הרעיונות העסקיים שרצים לך בראש, לפני או בזמן התהליך, ונראה איך הם יכולים להתבטא במותג עסקי שמשקף אותך. המותג העסקי הוא כלי שיווקי חשוב, כי הוא מה שנמצא בבסיס כל עסק באשר הוא, קטן או גדול, גם שלך. אחרי שנדייק את הרעיון העסקי שנבחר, נראה מי המתחרים הקיימים והעתידיים שלו, הישירים והעקיפים, ונראה גם מי האנשים שיכולים ליהנות ממנו ולהיות לקוחותיך הראשונים והעתידיים.

 

בניית תכנית פעולה מדורגת וישימה

זהו השלב שבו נפרוט את כל הנתונים והמסקנות שגיבשנו לתכנית פעולה. כאן נראה איך הכי נכון ליישם את הרעיון שלך, מתי יהיה הכי נכון לעשות זאת, נראה איך בוחנים אותו בעולם האמיתי ונתכנן לו תכנית פיתוח עסקי שתאפשר לך ליישם אותו בזמן המתאים לך ובקצב שלך. זה למעשה יהיה סוף ההתחלה. קו הסיום של תהליך מרתק שמילים לא יכולות להסביר, ויהיה לך קשה להאמין איזו דרך עשית בזמן הזה. אנחנו גם ככל הנראה נישאר בקשר עוד הרבה זמן אחר כך.

 

ביחד ניתן משמעות עסקית לשאיפות האישיות שלך. הכל מתחיל כאן.

חיפשת משהו אחר?

כאן באפשרותך לקרוא על הסדנאות שלי ולהכיר אותי עוד קצת לפני שקובעים את פגישת ההיכרות. חשוב: אם מילאת את השדות בטופס ויצאת מהדף, הנתונים כנראה לא יישמרו. 

רשתות חברתיות

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

פגישות אונליין בשעות הכי נוחות!

המשרד ממוקם בבריטיש קולומביה בקנדה, אך עם זאת עובד עם  ישראלים מכל רחבי העולם בפגישות אונליין בשעות הערב והבוקר (שעון ישראל).

יהל דמטר - מיתוג ופיתוח עסקים

יהל דמטר הוא מומחה למיתוג ופיתוח עסקים, אשר עוזר לאנשים ליישם רעיונות עסקיים ולפתח עסקים ומותגים חזקים המותאמים בדיוק למטרותיהם העסקיות והאישיות. 

© 2021 כל הזכויות לטקסטים, תמונות, תכנים ומידע המוצגים באתר שמורות ליהל דמטר ול-Demeter Consulting Inc. אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. השימוש באתר זה כפוף למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש והמשך הגלישה בו מהווה הסכמה לתנאים אלה. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is ללא אחריות מכל סוג ויישומו הנכון של המידע באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא, עקיף ישיר או משתמע, שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן המוצג.