באמצעות

לעשות/להשיג

אני  עוזר/ת ל 

וכיף לי בכל רגע שאני עושה את זה.

לרוב האנשים קשה להשלים מהר את המשפט הזה בנוגע לעסק שלהם, וגם להיות שלמים עם התוצאה. זוהי למעשה תמצית התוצאה של העבודה איתי.

 

שיטת העבודה שלי

שיטת העבודה שבה אני עובד תעזור לך למקד את החוזקות שלך, היכולות שלך והשאיפות שלך, ותעזור לך ליישם אותן בעסק שלך באמצעות תכניות מיתוג ופיתוח עסקי שמתאימות בדיוק לך.

אני מביא שיטת עבודה שעובדת ו-18 שנים של ניסיון מעשי במיתוג ופיתוח עסקי. כל מה שעליך להביא הוא כנות, ואותך. 

 

אידיאלי ל:

גמישות במחיר

פגישות אונליין

יזמים ויזמיות, בעלי ובעלות עסקים ישראליים מכל העולם.

באפשרותך להתקדם בקצב שלך וליהנות מחבילות פגישות גמישות.

שעות הפגישות גמישות מאוד, ויש גם תמיכה מלאה באימייל ביניהן.

כל תהליך מתחיל בפגישת היכרות ללא עלות וללא כל התחייבות.

 

היכרות וקביעת יעדים ומטרות לתהליך

פגישה זו אינה כרוכה בעלות או התחייבות מכל סוג, ובה אראה לך איך השיטה שפיתחתי יכולה לעזור לך לבנות מותג משמעותי ורווחי לעסק שלך, שישרת אותך ואותו שנים קדימה. אנחנו נכיר, אני אבין קצת יותר מה המטרות שלך ולאן ברצונך להגיע מבחינה מקצועית, וביחד נציב מטרות ויעדים לתהליך. זה השלב בו יהיה לך קל לראות איך העבודה המשותפת שלנו יכולה למקד אותך ואת הפעילות העסקית שלך, לצמצם אי ודאות וניסיונות עסקיים לא מדוייקים, תוך הבנת הדרך לבטא את יכולותייך המקצועיות. הפגישה נמשכת כשעה וחצי, ובה אענה על כל שאלותיך לגבי תהליך העבודה הצפוי.

 

מציאת הכיוונים העסקיים שמתאימים לך

שלב זה הוא המשמעותי ביותר בתהליך, ובו נבין ונדייק את החוזקות שלך, היכולות העסקיות שלך, מקורות המוטיבציה שלך והערכים המשמעותיים ביותר שבאפשרותך לתת ללקוחות שלך. נעשה זאת באמצעות מודל מיוחד שמורכב מ-22 חלקים ומשאלות מאתגרות וממקדות שאת רובן כנראה לא שאלו אותך קודם. זה השלב שבו נבין את העסק שלך, בלי לדבר עליו כמעט. בסוף השלב הזה נבין האם העסק שלך כיום מבטא את כל אלה, וכאן גם יהיה לך קל מאוד להבין ולראות בעצמך למה רוב האנשים שיוצאים מאזור הנוחות שלהם, מצליחים יותר ונהנים יותר ממה שהם עושים. 

 

החיבור בין המיתוג של העסק שלך לבינך

בשלב זה, ניקח את המסקנות מהשלב הקודם ונבנה סביבן אסטרטגיית מיתוג שמתאימה בדיוק לך ומשקפת את היעדים המקצועיים והאישיים שלך. במילים אחרות, נוודא שהעסק שלך והמותג שמאחוריו משרתים אותך ולא להיפך. אם עדיין אין לך עסק- נתכנן את המותג מההתחלה, ואם כבר יש לך, נבחן את המותג הקיים ונעשה בו שינויים זהירים בהתאם. כאן, נעבור תהליך של כתיבת חזון עסקי, ערכי מותג, הבטחת מותג והצעות ערך. נבין מי הלקוחות שלך, מי המתחרים שלך, איך הכי נכון להציג להם את השירותים והמוצרים שלך, איך לסמוך על שיקול הדעת שלך, לנצל הזדמנויות ולהשתמש בחוזקות העסקיות.

 

בניית תכנית פיתוח עסקי שמתאימה לשניכם

השלב הזה כנראה יעלה לך בכמה שעות שינה, כי הוא מעורר הרבה השראה לעשייה וממלא את הראש במחשבות. זה קורה כי בפעם הראשונה ההבנה של המקצוע שלך ושל הערך שבאפשרותך לתת ללקוחות שלך מזוהים איתך ועם האישיות שלך. זה השלב בו נבנה את תכנית הפיתוח העסקי שתעזור לך להביא את המותג שלך ואותך ליעדים העסקיים שרצית. בשלב הזה יצוצו גם קצת פחדים עסקיים אז נטפל בהם, יעלו לך שאלות על שיווק ועל הדרך הנכונה ליישום הדברים אז נתכנן הכל, וביחד נציב יעדים עסקיים, נבנה תכנית לבדיקת היתכנות וניישם אותה ביחד, גם באמצעות אנשי מקצוע נוספים.

 

יישום תכנית הפיתוח העסקי בשטח

כאן כבר יהיה לך כל המידע הנחוץ כדי ליישם ה-כ-ל, עכשיו ובעתיד. עכשיו נראה איך הכי נכון לשווק הכל, אילו ספקי משנה צריך (אם בכלל), נבחר אותם, ואצייד אותך בכל הכלים הדרושים כדי לצבור ביטחון בקבלת החלטות עסקיות עתידיות. זה יהיה השלב האחרון של תהליך מרתק, שמילים לא יכולות להסביר, ויהיה לך קשה להאמין איזו דרך ארוכה עברת בזמן כל כך קצר. אנחנו גם ככל הנראה נישאר בקשר עוד הרבה אחריו. זה למעשה סוף ההתחלה. תהליך שהתחיל עם המון שאלות והסתיים עם תשובות ברורות, שעזר לך להבין מה המותג, החוזקות והמטרות שלך ואיך ליישם אותן בעסק שלך.

 

אם הגעת עד לכאן, ממש אשמח שנדבר. מלא/י את הטופס הזה, ואצור קשר בהקדם.

חיפשת משהו אחר?

כאן באפשרותך לקרוא על הסדנאות שלי ולהכיר אותי עוד קצת לפני שקובעים את פגישת ההיכרות. חשוב: אם מילאת את השדות בטופס ויצאת מהדף, הנתונים כנראה לא יישמרו. 

רשתות חברתיות

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

פגישות אונליין בשעות הכי נוחות!

המשרד ממוקם בבריטיש קולומביה בקנדה, אך עם זאת עובד עם  ישראלים מכל רחבי העולם בפגישות אונליין בשעות הערב והבוקר (שעון ישראל).

יהל דמטר - מיתוג ופיתוח עסקים

יהל דמטר הוא מומחה למיתוג ופיתוח עסקים, אשר עוזר לאנשים ליישם רעיונות עסקיים ולפתח עסקים ומותגים חזקים המותאמים בדיוק למטרותיהם העסקיות והאישיות. 

© 2021 כל הזכויות לטקסטים, תמונות, תכנים ומידע המוצגים באתר שמורות ליהל דמטר ול-Demeter Consulting Inc. אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. השימוש באתר זה כפוף למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש והמשך הגלישה בו מהווה הסכמה לתנאים אלה. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is ללא אחריות מכל סוג ויישומו הנכון של המידע באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא, עקיף ישיר או משתמע, שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן המוצג.