סדנאות ™Biz Like It Is הן מקור לידע מעשי ולהשראה עבור בעלי ובעלות עסקים ישראלים בישראל ובעולם, שמחפשים דרך לדייק את המותג שלהם לצרכיהם ולצרכי לקוחותיהם ולהבין איך זה מרגיש כשמותג שלך הופך לנכס.

הסדנה לבניית מותג עסקי 

כאן מקבלים את הידע והכלים כדי לבנות מותג שיהפוך לנכס וישרת את העסק שעומד מאחוריו, על ידי העברת מסר שיווקי נכון לאנשים הנכונים, שעונה על צורך אמיתי ומעודד שיווק אותנטי מפה לאוזן.

קבוצות קטנותהסדנה מתקיימת גם אונליין

הסדנה לכתיבת סיפור עסקי 

זה כבר ידוע שכיום אנשים קונים מוצרים ושירותים שיש מאחוריהם סיפור אותנטי, ושסיפור טוב יכול להביס כל תחרות ללא מאמץ. כאן מקבלים כלים להבין ולכתוב בדיוק את הסיפורים העסקיים האלה.

קבוצות קטנות・הסדנה מתקיימת גם אונליין

 

הסדנה למיקוד עסקים ואנשים

המושג ״זה לא אישי, זה רק עסקים״, מטעה. כל עסק מבוסס על מי שעומד מאחוריו, וחיבור ביניהם יוצר מותג בעל ערך. כאן לומדים לחבר בין אנשים למותגים, למצוא חוזקות ולזהות הזדמנויות.

קבוצות קטנותהסדנה מתקיימת גם אונליין

חשוב לדעת: ההזמנות לסדנאות ™Biz Like It Is נשלחות קודם לחברי הקהילה

כדי להירשם לסדנאות ™Biz Like It Is מומלץ להצטרף קודם לקהילה שלנו. ההזמנות לסדנאות נשלחות קודם לרשימת התפוצה שלנו, ורק לאחר מכן מפורסמות ברשתות החברתיות, אם נשארים מקומות.

רשתות חברתיות וקהילה

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

כתובת המשרד

220 Brew Street, Port Moody, BC Canada

המשרד והסטודיו להקלטת הפודקאסט ממוקם בבריטיש קולומביה בקנדה, אך אני עובד עם  ישראלים מכל רחבי העולם בפגישות אונליין. 

טלפון במשרד: 1-604-917-0352

ליצירת קשר לחצו כאן

יהל דמטר - מיתוג ופיתוח עסקים

DEMETER CONSULTING INC

יהל דמטר הוא מומחה למיתוג ופיתוח עסקים, מפתח שיטת ™BIZ LIKE IT IS אשר מאפשרת לאנשים ליישם רעיונות עסקיים ולפתח עסקים ומותגים חזקים המותאמים בדיוק למטרותיהם העסקיות והאישיות. 

BizLikeItIs_White.png

© 2020 כל הזכויות לטקסטים, תמונות, תכנים ומידע המוצגים באתר שמורות ליהל דמטר ול-Demeter Consulting Inc. אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. השימוש באתר זה כפוף למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש והמשך הגלישה בו מהווה הסכמה לתנאים אלה. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is ללא אחריות מכל סוג ויישומו הנכון של המידע באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא, עקיף ישיר או משתמע, שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן המוצג.