פודקאסט ™Biz Like It Is עוסק בחיבור בין אנשים לעסקים, ובו אני מארח ישראלים מכל העולם שמשתפים בתובנות ובעצות על פיתוח ומיקוד עסקים ומותגים שמשקפים את האנשים שעומדים מאחוריהם, ואת החיבור האותנטי ללקוחות שלהם.

 

בימים אלה ממש אני מקליט את הפרקים הראשונים של הפודקאסט שיעלה לאויר בקרוב מאוד. אם יש לך עסק שמאחוריו סיפור מעניין ויש לך תובנות מעניינות לשתף, אשמח מאוד לשמוע ממך ולארח אותך באחד הפרקים הקרובים! 

הפרקים הראשונים של ביז לייק איט איז יפורסמו בקרוב!

הפרקים יפורסמו כאן ובאפליקציות הפודקאסטים המרכזיות. רוצה לקבל קישור לפרקים הראשונים ברגע שהם יוצאים? 

רוצה לשמוע עוד על הסדנאות של ™Biz Like It Is?

סדנאות ™Biz Like It Is הן סדנאות בקבוצות קטנות שמתקיימות גם אונליין, וכוללות בעלי ובעלות עסקים ישראלים מכל העולם. 

רשתות חברתיות וקהילה

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

כתובת המשרד

220 Brew Street, Port Moody, BC Canada

המשרד והסטודיו להקלטת הפודקאסט ממוקם בבריטיש קולומביה בקנדה, אך אני עובד עם  ישראלים מכל רחבי העולם בפגישות אונליין. 

טלפון במשרד: 1-604-917-0352

ליצירת קשר לחצו כאן

יהל דמטר - מיתוג ופיתוח עסקים

DEMETER CONSULTING INC

יהל דמטר הוא מומחה למיתוג ופיתוח עסקים, מפתח שיטת ™BIZ LIKE IT IS אשר מאפשרת לאנשים ליישם רעיונות עסקיים ולפתח עסקים ומותגים חזקים המותאמים בדיוק למטרותיהם העסקיות והאישיות. 

BizLikeItIs_White.png

© 2020 כל הזכויות לטקסטים, תמונות, תכנים ומידע המוצגים באתר שמורות ליהל דמטר ול-Demeter Consulting Inc. אין להעתיק / לשכפל / להפיץ תוכן מאתר זה ללא רשות מפורשת בכתב. השימוש באתר זה כפוף למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש והמשך הגלישה בו מהווה הסכמה לתנאים אלה. כל התוכן באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ומוגש As Is ללא אחריות מכל סוג ויישומו הנכון של המידע באחריות הקוראים בלבד והאתר/בעליו לא יישאו באחריות בגין כל נזק שהוא, עקיף ישיר או משתמע, שייגרם כתוצאה משימוש בתוכן המוצג.